Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Детально ознайомитися зі звітами можна за активними покликаннями.

Всі ми чудово знаємо, в якій важкій реальності проживає кожен українець, події які відбуваються в нашій країні доторкнулися кожну сім‘ю, кожну родину. Саме тому вчителі, вихователі та учні Волице-Полівського ліцею подарували хвилини радості та морального відпочинку, щоб хоча б один день відволіктися, провести цей час разом та зробити добру справу!

20 грудня у Волице-Полівському ліцеї відбулась презентація збірки поезій "Люди зі сталі".

Учні та вихованці Волице-Полівського ліцею долучилися до акції «Подаруй пораненим Захисникам і Захисницям новорічну іграшку».

Вітаємо наших Марійку Глабай та її наставника Людмилу Петрівну Гуменюк з нагородою. Їх робота"Цвіт душі" посіла ІІ місце в обласному конкурсі "Нове життя української хустки" в номінації "Аксесуари". Пишаємося вами та бажаємо ще багато досягнень на вашому творчому шляху

6 грудня до нас завітав Святий Миколай!
День Святого Миколая – найулюбленіше свято не тільки дітей, а й дорослих, адже 6 грудня з усмішкою на обличчі прокидається кожен, шукаючи під подушкою подарунок.

Краса в хустині нашій споконвічна,

Як і душа, що з піснею жила.

Бо в українок і душа лірична,

У ній багато сонця і тепла.

З 4 по 10 грудня 2023 року тривала Всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання».

1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У цей день по всьому світу люди підтримують хворих на ВІЛ-інфекцію та СНІД, пропагують толерантне ставлення до них.

Наші Захисники на передовій докладають максимум зусиль, щоб давати відсіч окупантам. Ми ж, усі разом, підтримуємо військових та робимо все, щоб наблизити перемогу.

23 листопада учні Волице-Полівського ліцею відвідали притулок для тварин.

23 листопада і в гості до бібліоХабу на book- екскурс "Привіт, БібліоХаб!", (в рамках клубу за інтересами "Book-мозаїка"), завітали здобувачі освіти 2-4 класів Волице - Полівського ліцею з вчителями Ларисою Рижак та Антоніною Гнатюк.

... Історія нас горем вчить,

Щоб не забулось незабутнє.

Бо там, де пам'ять не мовчить,

Там щастям повниться майбутнє.

Наша команда "Фенікс", девіз якої: "Горіти та запалювати інших", завершила чотирьохденне навчання в межах програми #UPSHIFT.
Пишаємось і віримо, що задумане реалізуєте.

Сьогодні, як ніколи, зростає роль освіти у підготовці здобувачів освіти до самостійного життя у світі, де, на жаль, кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає. Необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров'я.
Саме тому з метою підвищення рівня обізнаності дітей з питань особистої безпеки, вивчення правил поведінки під час надзвичайних ситуацій з 13 по 17 листопада, у ліцеї тривав Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності та безпеки дорожнього руху.

У нашому ліцеї пройшов інтегрований предметний тиждень «Одна Україна – і двох не буває» ( українська мова і література, історія, Захист України). Протягом тижня для учнів було проведено багато цікавих і змістовних заходів, які провели вчителі української мови та літератури (Поліщук Ольга, Басок Людмила), історії (Мороз Надія), захисту України (Кратасюк Володимир).

16 листопада, у світі відзначають Міжнародний день толерантності.

15 листопада учні Волице-Полівського ліцею отримали дуже цінний подарунок.
Цей подарунок для наших учнів надіслали бійці 93 ОМБр "Холодний Яр".