Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Дата: 26 листопада 2018 о 19:42
Автор: Бегеш Л. В.

Волице-Полівська загальноосвітня школа І – ІІІ ст. знаходиться в селі Волиця-Польова Теофіпольського району Хмельницької області. На початку 60-х років ХІХ ст. у селі Волиця -Польова відкрилась церковно-парафіальна школа. Вже в 1864 р в ній навчалось 48, а в 1865 р - 77 учнів. У 1869 році відкрили однокласне училище міністерства освіти. В 1913 р його відвідувало 64 учні, працювало два учителі. В 1921 році у Волиці-Польовій відкрилась чотирирічна трудова школа. У 1925 році в селі було відкрито семирічну школу, директором якої був Кондратенко Іван Митрофанович. З 1934 року в селі почала функціонувати середня школа. В 1941 році був перший випуск учнів 10 класу. З повагою згадують випускники школи своїх учителів - Шпильового Костянтина Івановича, Іванчу Тетяну Леонтіївну, Федосенко Пашу Олексіївну та інших. У 1944 році, після звільнення нашої території від нацистів, почала знову працювати семирічна школа, яку в 1952 році перетворили у середню. У 1954 році відбувся перший післявоєнний випуск учнів 10 класу. У 1986 році було введено в дію нове приміщення сучасної школи, директором якої було призначено Мороза Сергія Григоровича.

В школі створено всі необхідні умови для навчання і виховання учнів. В 2015-2016 н.р. в школі навчається 128. Навчає учнів 23 вчителі. Всі вчителі мають вищу освіту, з них: 3 - відмінники освіти України, 17 - учителі вищої категорії, 2-1 категорії, 3 – 2 категорії, 1 – спеціаліст, 1 - вчитель-методист, 3 - старший вчитель. Для учнів створено 12 гуртків за інтересами, їдальня на 80 місць, спортивний зал. За роки існування середньої школи 16 випускників нагороджено золотою медаллю, 14 -срібною.

Школа по праву може гордитись своїми випускниками різних поколінь, серед них:

Герой Соціалістичної Праці Пасічник Анатолій Павлович, який працював бригадиром ліспромгоспу Красноярського краю.

Возна Зіна Петрівна - агроном, депутат Верховної Ради СРСР трьох скликань, нагороджена двома орденами Трудового Червоного Прапора, орденом „Знак Пошани".

Суханюк    Іван    Микитович    -    працював начальником   управління   Міністерства культури України, директором Центрального будинку народної творчості, радником Радянського посольства на Кубі.

Петрук Іван Петрович - кандидат економічних наук, доцент, декан факультету Львівського торгово-економічного інституту.

Багнюк Клавдія Олександрівна - кандидат біологічних наук, доцент кафедри анатомії Тернопільського педагогічного університету.

Кобюк Петро Петрович - хірург-уролог, працював у Ефіопії, виконуючи гуманітарну місію „Лікарі без кордонів" .

Приступюк Олександр Максимович - кандидат медичних наук, доцент кафедри ендокринології Київського медичного університету.

Балашов Віктор Михайлович - майстер спорту, чемпіон СРСР 1981 року з бігу на великі дистанції, у 1980 році ніс олімпійський вогонь олімпійських ігор в Москві. Входить до тренерського складу по фізпідготовці футбольної команди вищої ліги „Металург-Донецьк".

Олійник Дмитро Миколайович - президент Асоціації підприємств скляної промисловості „Скло Укращи", голова спостережної ради ВАТ „Гостсмельський склозавод" і багато інших.

Вийшли із стін нашої школи талановиті вчителі, лікарі, інженери, економісти, агрономи, зоотехніки, управлінці, офіцери, спортсмени, капітани далекого плавання, льотчики та інші працівники різних галузей народного господарства, які нині працюють в різних куточках нашої країни і сумлінною працею прославляють свій рідний край.

За сумлінну працю на ниві освіти нагороджено медаллю „За трудову відзнаку" вчителя математики Мороза Сергія Григоровича.

Вчителі школи нагороджені значком „Відмінник освіти України":

Мельник Марія Артемівна - вчитель географії

Матійчук   Катерина   Олексіївна   - вчитель математики

Приступ'юк Борис Максимович - вчитель хімії і біології

Мороз Сергій Григорович - вчитель математики Мороз Надія Петрівна - вчитель історії Почесною грамотою МОН України нагороджено учителів

Литовченко  Григорій  Платонович  - вчитель фізики

Тишко    Михайло    Михайлович    - вчитель трудового навчання

Довгополюк   Зіна   Олександрівна   - вчитель початкових класів

Мороз Надія Петрівна - вчитель історії

Поліщук Ольга Іванівна - вчитель української мови та літератури

Почесною грамотою ОУО нагороджено учителів

Довгополюк   Зіна   Олександрівна   - вчитель початкових класів

Поліщук Ольга Іванівна - вчитель української мови та літератури

Олійник Ніна Василівна - вчитель зарубіжної літератури

Довгополюк Яків Якович - вчитель фізкультури Місятюк Леся Володимирівна - вчитель географії . Супрунюк Тетяна Святославівна - вихователь ДНЗ

Басок   Людмила   Володимирівна   - вчитель української мови та літератури

Звання старший вчитель присвоєно вчителям

Мороз Сергій Григорович - вчитель математики

Приступ'юк Борис Максимович - вчитель хімії і біології

Звання вчитель - методист присвоєно вчителям

Слободян Іван Трохимович - вчитель фізкультури

Мороз Надія Петрівна - вчитель історії

У 2015 році на посаду директора призначено Волченко Наталію Сергіївну.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.